playdjs
close

Witamy
Serdecznie

Pragniemy Państwa poinformować, że od
08-12-2015r mamy nową stronę internetową, oraz zmieniliśmy
nazwę agencji z „Flesh Agency” na „PlayDJ’s”

Na państwa życzenie dobieramy odpowiedni sprzęt w zależności od  potrzeb, charakteru imprezy i budżetu. Sprzęt który używamy na granych przez nas imprezach jest najwyższej jakości tylko i wyłącznie najlepszych sprawdzonych marek na świecie. Praktycznie nie ma dla nas ograniczeń jeśli chodzi o potrzeby naszych klientów i jesteśmy wstanie obsłużyć małe kilkuosobowe prywatki w pomieszczeniach zamkniętych , po duże eventy ,pikniki na świeżym powietrzu do kilku tysięcy osób.

  

Gramy wyłącznie na odtwarzacz CD i gramofonach   renomowanych firm marki PIONEER i RELOOP

 

 

NAGŁOŚNIENIE

Imprezy nagłaśniamy najwyższej jakości głośnikami scenicznymi marki BOSE series II w ten sposób jesteśmy wstanie zadowolić nawet najbardziej wyrafinowanych słuchaczy. Nagłośnienie te używają czołowi światowi artyści. Sprzęt radzi sobie w każdych warunkach atmosferycznych (śnieg ,deszcz) ,odporność na wysokie i niskie temperatury (od -30 st do +50 st.), trudne warunki akustyczne ( np. nagłośnienie kościoła, nagłośnienie hali sportowej, nagłośnienie hali produkcyjnej). 

 

Oświetlenie

Odpowiednie oświetlenie to jedna z najważniejszych i najbardziej efektownych rzeczy na imprezie. Dobrej jakości oświetlenie potrafi zamienić dane pomieszczenie lub teren w coś niepowtarzalnego i niesamowitego , a doznania z tym związane potrafią być niezapomniane. Pracujemy na sprzęcie marek EUROLITE , SHOWTEC , VELLEMAN , ROBE , MARTIN

 

FILM POKAZOWY 1 - Dekoracja światłem

FILM POKAZOWY 2 - Rampa oświetleniowa

FILM POKAZOWY 3 - Rampa oświetleniowa 2

FILM POKAZOWY 4 - Prezentacja części sprzętu


Zapewnimy:

-efekty typu derby , muschrooms itp

-reflektory LED (56,64)

-skanery 17.jpg

- głowy ruchome

-itp

 

Posiadamy również:

-wytwornice baniek

-wytwornica dymu lekkiego i ciężkiego

-wytwornice śniegu

-kratownice

-sceny

- mikrofony przewodowe i bezprzewodowe.

-itp

 


  • Do strony Głównej
  • Lan Set Copyright © 2010 LanSet