playdjs
close

Witamy
Serdecznie

Pragniemy Państwa poinformować, że od
08-12-2015r mamy nową stronę internetową, oraz zmieniliśmy
nazwę agencji z „Flesh Agency” na „PlayDJ’s”

Dj na wesele Warszawa

 Poniższe oferty skierowanie są do osób  prywatnych jak i firm. Z powodzeniem współpracujemy z restauracjami, hotelami i firmami zajmującymi się kompleksowa organizacja imprez.  Obsłużymy  każdą imprezę na której będziemy potrzebni , spełniając wszystkie życzenia w miarę swoich  możliwości. Przed każdą imprezą spotykamy się indywidualnie z klientami w celu ustalenia  i omówienia  wszystkich warunków  współpracy  (datę realizacji, specyfikacja sprzętowa, muzykę, charakter imprezy itp.), następnie podpisujemy umowę  dla  wzajemnego bezpieczeństwa. Na życzenie wystawiamy F-VAT.

 

 

 

 

Nasza oferta jest  elastyczna i bogata w nieprzeciętne pomysły. Wszystko chcemy realizować  z 100% dokładnością w 100% dostosowując się do państwa potrzeb i życzeń. Dla nas każdy klient jest tak samo ważny, traktujemy go indywidualnie i optymalnie dopasowujemy ofertę do jego potrzeb i budżetu.

 

 

 

Z chęcią rozpoczniemy stałą współprace FIRMAMI zajmującymi się kompleksową organizacją imprez, restaurację, hotele, agencje artystyczne, cluby itp.

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania sie z poniższymi ofertami

Obsługujemy

o_wesela.png, 40kB o_wesela.png, 40kB o_eventy.png, 51kB
o_studniowki.png, 65kB o_dladzieci.png, 57kB o_inne.png, 50kB
Lan Set Copyright © 2010 LanSet