playdjs
close

Witamy
Serdecznie

Pragniemy Państwa poinformować, że od
08-12-2015r mamy nową stronę internetową, oraz zmieniliśmy
nazwę agencji z „Flesh Agency” na „PlayDJ’s”

MACIEJ MOLĘDA, dj na wesele warszawa


 

Spełniając oczekiwania naszych klientów stworzyliśmy nowa atrakcyjną ofertę DJ Na Wesele  

 

 

12.jpg

 

 Nie lubisz disco polo i piosenek biesiadnych? Uważasz, że konkursy weselne są żenujące i nudne?


Jeśli tak.Ta oferta jest dla Ciebie!

 


Prowadzone przez DJ MOLĘDA wesela nabierają ekskluzywnego charakteru, bądź  przenoszą w czasie do lat w historii muzyki, które wzbudzają u was dreszcze, a wasi goście nie chcą schodzić z parkietu. Bogate doświadczenie estradowe nauczyło DJ Molęda kierować emocjami słuchaczy. Tak też będzie u was na weselu. Będzie wesoło, zabawnie a czasami wzruszająco. Wasze wesele zostanie potraktowane jak wyjątkowe wydarzenie i zapadnie w pamięci każdego uczestnika. Repertuar Dj Molęda obejmuje: popularne przeboje muzyki pop z lat 60, 70, 80 I 90 ,największe polskie hity z lat 60/70 ,gorące rytmy latino ,smooth jazz, chill outr`n`b, soul ,całość uzupełniona o set najświeższych hitów z radiowych list przebojów i dowcipny komentarz. 

 

Biografia:

 

Maciej Molęda urodzony: 17.06.1976r. w Olkuszu – polski muzyk, wokalista, kompozytor. Mając 17 lat został wyróżniony w programie Szansa na sukces oraz wystąpił w Sali kongresowej na koncercie finałowym. Ukończył Policealne Zawodowe Studium Piosenkarskie w Poznaniu. Student Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale pedagogicznym . Był jednym z twórców zespołu L.O.27. Dla L.O.27, Maciek napisał piosenkę Mogę wszystko, która stała się przebojem, a płyta zyskała status platynowej. Współpracował m.in. z Robertem Chojnackim (jego wokal można usłyszeć w piosence I Love You do bólu). W 1999 r. wydał płytę solową Ciebie dla siebie. W 2001 r. koordynował śpiew aktorów i wystąpił w filmie Romana Polańskiego Pianista. Zajmuje się także dubbingowaniem postaci z filmów Walta Disneya. 

Wraz z bratem Kubą utworzyli zespół Mollęda. 3 lutego 2007 r. zespół wziął udział w koncercie Piosenka Dla Europy 2007, krajowej preselekcji do konkursu piosenki Eurowizja 2007. Bracia wykonali piosenkę No Second Chance. 24 lutego 2007 została wydana płyta 2xM grupy.

 

 

 

Dj Molęda zapewnia:

 

  • Nowoczesny styl prowadzenia imprezy 

 

  • Kulturalną konferansjerkę z dużą dawką dobrego humoru

 

  • Repertuar, który jest ustalany z wami począwszy od pierwszego tańca po ulubione utwory Pary Młodej zaśpiewane na żywo!

 

  • Na życzenie, uwzględniając wasze propozycje, opracowujemy scenariusz wesela.

 

  • Możemy też przygotować wesele w określonym klimacie (np. lata 20’30, lata 70’80’, Latino).

 

  • Dostosowujemy się do waszego Stylu.

 

  • Unikamy zabaw, które przekraczają granice dobrego smaku.


Pytaj o wolne terminy DJ Molęda w dziale KONTAKT !!!!!!!!!!!

Lan Set Copyright © 2010 LanSet